Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Haller Pro Inventio serdecznie zapraszamy do udziału w XIX Krajowym Konkursie „Młody Wynalazca 2024”, który odbędzie się 22.05.2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Konkurs jest inicjatywą non-profit. Prace konkursowe można przesyłać do dnia 19.04.2024 r. na adres e-mail:

Celem konkursu jest inspirowanie postaw proinnowacyjnych i przedsiębiorczych wśród młodzieży – przyszłych przedsiębiorców, naukowców i pracowników reprezentujących różne zawody. Organizatorom zależy także na promocji polskiej myśli technicznej młodych wynalazców zarówno na forum krajowym, jak i międzynarodowym.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: https://www.haller.pl/mlody-wynalazca oraz w załączonych dokumentach.

Pliki do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIOWA – Mlody Wynalazca 2024

Konkurs MŁODY WYNALAZCA 2024 – INFORMACJA

Młody-Wynalazca-2024 – plakat

REGULAMIN 2024


Dane wysyłającego:
Patrycja Bagińska