Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Nutricia serdecznie zapraszamy do udziału w 29 Edycji Konkursu Grantowego. Od 1996 r. fundacja wspiera innowacyjne projekty badawcze, które przyczyniają się do rozwoju nauki w dziedzinie żywienia człowieka. Misją jest promowanie zdrowia poprzez żywienie.

Szczegóły konkursu:

1. Rodzaje grantów:

Granty Badawcze: do 250 000 zł dla doświadczonych badaczy.

Granty Promotorskie: do 100 000 zł dla kandydatów na doktorów.

1. Terminy:

Abstrakty: należy przesłać do 30.04.2024 r.

Pełne wnioski grantowe: do 30.07.2024 r., po pozytywnej decyzji Rady Naukowej Fundacji (decyzja podejmowana jest na podstawie abstraktów)

Finalne decyzje: 11-12.2024 r.

1. Preferowane obszary tematyczne w 2024 roku:

– Współwystępowanie czynnościowych zaburzeń przewodu pokarmowego i alergii na pokarm u dzieci

– Niedożywianie u dzieci z chorobami infekcyjnymi i przewlekłymi.

– Wpływ leczenia żywieniowego dousznego i/lub dojelitowego w szpitalu i po wypisie.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursowy oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie internetowej https://fundacjanutricia.pl/dzialalnosc/konkurs-grantowy

W przypadku pytań proszę kontaktować się z Panem Michałem Sawickim, pod numerem telefonu 517 026 264 lub poprzez e-mail:

Dane wysyłającego:
Patrycja Bagińska