Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w „Międzynarodowej Konferencji dla Studentów i Doktorantów „Warszawskie Dni Nauki”, która odbędzie się w dniach 25.05.2024 r. – 26.05.2024 r. w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Konferencja składa się z sesji kierunkowych dla studentów: dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne oraz zdrowie publiczne, a także osobnej sesji dla doktorantów. Poza sesjami kierunkowymi, wydarzenie rozpocznie sesja inauguracyjna. Każdy dzień zakończy się dwoma warsztatami (do wyboru) dla uczestników.  Każda sesja zakończy się krótką dyskusją oraz wyłonieniem najlepszej pracy.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy do wystąpienia czynnego znajduje się pod linkiem: https://forms.office.com/e/bXEtu7QfMR zgłoszenia przyjmowane są do 21.04.2024 r.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w warsztatach znajduje się pod linkiem: https://forms.office.com/e/3qjuTM8Wmk zgłoszenia przyjmowane są do 30.04.2024 r.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie wydarzenia: https://zpp.wum.edu.pl/warszawskie-dni-nauki lub na facebooku: https://fb.me/e/4QVuQYbIL

Plik do pobrania:


Dane wysyłającego:
Patrycja Bagińska