Krajowa Reprezentacja Doktorantów serdecznie zaprasza do udziału w webinarium „Zakończenie kształcenia w Szkole Doktorskiej – co dalej?”, które odbędzie się dnia 03.07.2024 r. o godzinie 19.00 w ramach projektu „Szkoły Doktorskie to nasza przyszłość!” na profilu projektu Szkoły Doktorskie to Nasza Przyszłość! na Facebooku.

Webinarium będzie można również odtworzyć w późniejszym terminie.

Webinarium poprowadzi mgr Małgorzata Grochocka – doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Gośćmi będą:

– dr hab. Jarosław Korpysa, prof. US (Uniwersytet Szczeciński) –  Dyrektor Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego i kierownik komitetu naukowego Katedry UNESCO na rzecz rozwoju zrównoważonego społeczeństwa.

– dr n. med. Carlo Bieńkowski – z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, przewodniczący DFUM w kadencji 2020-21, lekarz rezydent chorób zakaźnych.

Dane wysyłającego
Marta Baranowicz