Szanowni Doktoranci,

Fundacja Kulawa serdecznie zaprasza do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji „Dostępna Ginekologia – jak rodzi się dostępność”, która odbędzie się 21.09.2023 r. w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie. Konferencja będzie trwać od godziny 9:00 do 16:00.

Celem wydarzenia jest interdyscyplinarny dialog między specjalistami, badaczami dziedzin szczególnie związanych z tematyką. Wydarzenie ma na celu włączenie do dialogu osób korzystających z usług ginekologicznych oraz promocję rozwiązań dostępnych dla jak największej liczby pacjentów oraz pracowników ochrony zdrowia, zgodnie z założeniami projektowania uniwersalnego.

Konferencja jest realizowana w ramach projektu „Dostępna Ginekologia”, który ma na celu zwiększenie dostępności usług ginekologicznych dla osób z niepełnosprawnościami.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie internetowej: https://dostepnaginekologia.pl/konferencja/jak-rodzi-sie-dostpenosc/


Dane wysyłającego:
Patrycja Bagińska