Logo SUM

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naborze do programu wymiany osobowej studentów, doktorantów i naukowców prowadzonego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej NAWA.

Celem programu jest zwiększenie internacjonalizacji polskiego szkolnictwa wyższego poprzez wymianę osobową studentów, doktorantów i nauczycieli akademickich w oparciu o umowy międzynarodowe miedzy Polską a wskazanymi w ogłoszeniu krajami partnerskimi.

Wyjazdy stypendialne w ramach programu pozwolą na nawiązanie lub pogłębienie już istniejącej współpracy między ośrodkami akademickimi w Polsce i za granicą, a także na podnoszenie kompetencji uczestniczących w nich przedstawicieli środowiska akademickiego.

Termin złożenia wniosku o udział w programie upływa 20 grudnia br. o godzinie 15:00.

Wnioski składa się wyłącznie w formie elektronicznej w systemie NAWA.

Szczegóły dotyczące programu oraz wzory dokumentów znajdą Państwo pod podanym niżej linkiem.

Gorąco zapraszamy do udziału.

Dział ds. Studenckich