Szanowni Doktoranci,

serdecznie zapraszamy do udziału w „Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Diagnostyczno – Biotechnologiczne Zagłębie Nauki”, która odbędzie się w dniach 19.04.2024 – 20.04.2024 w Kampusie Wydziału Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, która mieście się w Sosnowcu przy ul. Jedności 8.

Konferencja dedykowana jest dla:

• Studentów kierunków: Analityka Medyczna i Biotechnologia oraz innych kierunków medycznych i przyrodniczych,
  • Doktorantów,
  • Uczniów szkół średnich zainteresowanych diagnostyką laboratoryjną oraz biotechnologią.

Koszt uczestnictwa dla:

• Uczestników czynnych wynosi 90 zł,
  • Uczestników biernych wynosi 50 zł.

W czasie konferencji odbędą się cztery interdyscyplinarne sesje: Diagnostyczna, Biotechnologiczna, Doktorancka i Posterowa. Zakwalifikowane do udziału w Konferencji będą wyłącznie prace zgodne z tematyką Konferencji w opinii Komisji. Przewidywane są zarówno czynna, jak i bierna forma uczestnictwa. W czasie konferencji przewidywane są również wykłady oraz warsztaty dla uczestników.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie pod poniższym linkiem:

Link

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej: https://konferencjadbzagle.wixsite.com/zaglebie-nauki

Broszura Wydarzenia

Dane wysyłającego: