Szanowni Doktoranci,

w imieniu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu serdecznie zapraszamy do udziału w 1st International Conference on Industrial Pharmacy, która odbędzie się w dniach 07.12.2023 r. – 08.12.2023 r. w Poznaniu w budynku Collegium Pharmaceuticum, na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Konferencja będzie miała charakter międzynarodowy, podczas jej trwania odbędą się liczne wykłady, warsztaty i sesje posterowe. Konferencja jest świetną możliwością na poszerzenie wiedzy z zakresu inżynierii farmaceutycznej i biofarmacji oraz rozwinięcie umiejętności z obsługi Teksturometru, Reometru oraz komór Franza. Zwieńczeniem konferencji będzie konkurs prac naukowych oraz uroczysta gala.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i rejestracji znajdują się na stronie: http://ispe.ump.edu.pl/


Dane wysyłającego:
Patrycja Bagińska