W dniu 04.10.2023 r. odbyło się posiedzenie Rady Szkoły Doktorskiej, w którym uczestniczyła prof. dr hab. n. med. Katarzyna Mizia-Stec – Prorektor ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM oraz prof. dr hab. n. med. Agata Stanek – Dyrektor Szkoły Doktorskiej SUM.

Podczas spotkania podziękowano Członkom Rady – Panu dr hab. n. farm. Adamowi Wilczokowi, Doktorantom – Pani Joannie Smolarczyk i Panu Michałowi Górskiemu za dotychczasowe zaangażowanie w pracę Rady i w ich miejsce przyjęto nowych Członków: Panią dr hab. n. farm. Marię Zych, Panią Aleksandrę Mroskowiak i Pana Dariusza Łętowskiego.

Członkowie Rady w głosowaniu tajnym wybrali nowego Zastępcę Przewodniczącego Rady, którym została Pani Aleksandra Mroskowiak.

Pani prof. dr hab. n med. Agata Stanek – Dyrektor Szkoły Doktorskiej przedstawiła prezentację dotyczącą czteroletniego funkcjonowania Szkoły Doktorskiej, osiągnięć Szkoły i sukcesów Doktorantów. Jednym z tematów posiedzenia była kwestia umiędzynarodowienie Szkoły Doktorskiej SUM.