logo Three Minute Thesis

Three Minute Thesis

Zapraszamy do udziału w 5. edycji konkursu Three Minute Thesis® skierowanej do doktorantów uczelni oraz oddziałów Polskiej Akademii Nauk w województwie śląskim. Zgłoszenia do 3MT® można przesyłać do dnia 27 października 2022 r. za pośrednictwem formularza: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/rejestracja-three-minute-thesis/

Three Minute Thesis® (3MT®) to ogólnoświatowy konkurs z zakresu komunikacji naukowej na licencji The University of Queensland (Australia), skierowany do doktorantów wszystkich dziedzin nauki a jego uczestnicy mają 3 minuty na zaprezentowanie swojej tematyki badawczej. Jest to świetna okazja do przybliżenia publiczności szerokiej gamy zagadnień naukowych.

Eliminacje odbędą się dnia 5 listopada 2022 r., natomiast finał jest zaplanowany na 18 listopada 2022 r. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej 3MT®.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/konkurs-three-minute-thesis