plakat - kadry przyszłości

Kadry Przyszłości – 5 lat Doktoratów Wdrożeniowych

Szanowni Doktoranci,

 w imieniu Ministerstwa Edukacji i Nauki, Sieci Badawczej Łukasiewicz, Krajowej Reprezentacji Doktorantów oraz Głównego Urzędu Miar serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Kadry Przyszłości – 5 lat Doktoratów Wdrożeniowych, które odbędzie się 21 października 2022 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Wydarzeniu towarzyszyć będzie druga edycja Work & Science Forum – ogólnopolskich targów pracy dla doktorantów.

Trzecia edycja inicjatywy Kadry Przyszłości służyć będzie podsumowaniu wprowadzonego w 2017 r. programu Doktorat Wdrożeniowy, który dał naukowcom unikalną możliwość połączenia aktywności zawodowej i pracy naukowej.

Doktorantów wdrożeniowych, którzy są w trakcie realizacji lub mają już za sobą udane wdrożenie w przedsiębiorstwie, zaprasza się do udziału w konkursie, którego ideą jest promocja tej formy kształcenia. Spośród nadesłanych prac zostaną wybrani zwycięzcy z każdej z 10 kategorii. Na zwycięzcę czeka cenna nagroda.

 Szczegóły wydarzenia, regulamin konkursu oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.dw5.wsforum.pl.  Prace konkursowe można nadsyłać do 30 września 2022 r., a zgłoszenia do udziału w wydarzeniu do 7 października 2022 r.