Szanowni Doktoranci Szkoły Doktorskiej,

uprzejmie informuję, że w dniu 29.06.2022 r. Senat SUM podjął Uchwałę nr 39/2022 w sprawie  uchwalenia Zasad wnioskowania, podziału subwencji dydaktyczno-badawczej na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, realizacji oraz oceny finansowanych zadań badawczych.

Wnioski o finansowanie zadań badawczych dla młodych naukowców (doktorantów) składa się od 01 lipca do 15 października roku poprzedzającego rok przyznania i podziału subwencji  do Przewodniczącego właściwej Rady.

Dopuszczalne jest złożenie jednego wniosku o realizację zadania badawczego w danym roku. O przyznanie środków może wnioskować doktorant kształcący się maksymalnie na piątym semestrze.

Wniosek o finansowanie zadania badawczego młodego naukowca: pobierz tutaj

prof. dr hab. n. med. Agata Stanek
Dyrektor Szkoły Doktorskiej SUM