Szanowni Państwo

Instytut Biologii Molekularnej i  Komórki Centrum Biomedycyny Molekularnej w Jenie (Niemcy), zapraszają do udziału w Letniej Szkole Medycyny Molekularnej, która odbędzie się w Szpitalu Uniwersyteckim w Jenie
w dniach 22.08-24.09.2022.
 Letnia Szkoła będzie doskonałą okazją dla młodych naukowców do zapoznania się
z tematyką badawczą medycyny molekularnej i nowoczesnych technik laboratoryjnych.

Program jest otwarty dla uczestników z całego świata, którzy posiadają tytuł magistra lub dyplom z nauk biologicznych, biochemii, medycyny lub dziedzin pokrewnych. Kandydaci ukończą kursy praktyczne z czterech różnych kompleksów (biologii molekularnej, sygnalizacji molekularnej, biofotoniki i chorób). Kursom towarzyszy seria wykładów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodatkowo zaakceptowani kandydaci otrzymają wsparcie ze stypendium DAAD, które pokryje koszty zakwaterowania i część kosztów podróży.

Szczegółowe informacje na temat Szkoły Letniej znajdują się na stronie internetowej pod następującym adresem:

Termin składania wniosków upływa 20 marca 2022 r.