logo ORCID

Szanowni Państwo,
Doktoranci I i II roku Szkoły Doktorskiej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

w związku z koniecznością przetwarzania numerów ORCID w systemach centralnych POL-on i PBN (przygotowywanych do procesu parametryzacji), wymagane jest połączenie przez doktorantów Szkoły Doktorskiej konta osobistego PBN z kontem w Zintegrowanym Systemie Informacji o Nauce i Szkolnictwie Wyższym POL-on oraz indywidualnym identyfikatorem ORCID (Open Researcher and Contributor ID).

Każdy doktorant powinien:

• utworzyć indywidualne konto w Polskiej Bibliografii Naukowej (PBN),
  • połączyć indywidualne konto PBN z systemem POL-on,
  • połączyć indywidualne konto PBN z indywidualnym kontem ORCID.

Instrukcje,  jak wykonać powyższe procesy znajdują się na stronie Biblioteki SUM w zakładce BIBLIOGRAFIA I BIBLIOMETRIA https://biblioteka.sum.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=664&Itemid=871&lang=pl

Biorąc pod uwagę powyższe, uprzejmie proszę o dopełnienie nałożonego na doktorantów obowiązku w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.07.2021 r.

Wszelkie pytania proszę kierować do Działu Bibliografii i Dokumentacji BG SUM ;  tel. 32 208 3566.

prof. dr hab. n med. Agata Stanek
Dyrektor Szkoły Doktorskiej SUM