Zaproszenie do udziału w webinarium: Jak i gdzie warto opublikować artykuł?

Szanowni Doktoranci,

Biblioteka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w dniu 29.04.2020 r. o godz. 15.00 serdecznie zaprasza do udziału w webinarium prowadzonym przez Panią Katarzynę Gaca-Zając – przedstawiciela firmy Elsevier pt. „Dobre praktyki wydawnicze: jak i gdzie warto opublikować artykuł?”

Szkolenie to jest adresowane do wszystkich, których interesują zawiłości publikowania prac naukowych. Uczestnicy dowiedzą się jaką rolę odgrywa publikowanie prac naukowych, jak przebiega proces publikacji oraz jak wielkie znaczenie mają rzetelne recenzje naukowe. Ponadto, przekazane zostaną informacje o tym jak rozpoznać dobre czasopismo naukowe oraz czym kierować się wybierając czasopismo do opublikowania swojej pracy.

Link do rejestracji:  <https://www.brighttalk.com/webcast/10439/401713>

Czas trwania szkolenia zaplanowano na 75 minut, a 15 minut przeznaczono na pytania uczestników.