Szanowni Doktoranci,

Zapraszamy do udziału w szóstej edycji bezpłatnej konferencji VI Śląskie Farmaceutyczne Spotkanie Naukowe Od Nauki do Pacjenta, która odbędzie się 21 listopada 2023 roku od godz. 9.00 online poprzez platformę Clickmeeting.

Śląskie Farmaceutyczne Spotkanie Naukowe to coroczna konferencja ekspertów w dziedzinie nauk medycznych: pracowników i studentów uczelni medycznych oraz ich absolwentów a także  praktyków zawodów medycznych w ramach której, możliwe są wystąpienia i prezentacje dotyczące najnowszej wiedzy w naukach farmaceutycznych i medycznych opartej na dowodach.

Więcej informacji na stronie internetowej konferencji, gdzie znajduje się również formularz rejestracyjny:

link do strony VI_ŚFSN :
https://sfsnptfarm.wixsite.com/viedycja


Dane wysyłającego:
Joanna Krawczyk