KOMISJA REKRUTACYJNA SZKOŁY DOKTORSKIEJ
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO
W KATOWICACH

zaprasza kandydatów

zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego do Szkoły Doktorskiej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w roku akademickim 2024/2025

na rozmowy kwalifikacyjne,

które odbędą się w dniach 02-05.09.2024 r.  w budynku Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach-Ligocie, ul. Medyków 18,

Sale nr 205, 208, II piętro

Podczas rozmowy kandydat zobowiązany jest do przedstawienia w formie prezentacji multimedialnej (6-8 slajdów, 10 minut prezentacji) ogólnej koncepcji planowanych badań naukowych, która powinna zawierać krótki wstęp, miejsce wykonania badań, źródła ich  finansowania, konieczność uzyskania zgody odpowiednich komisji etycznych (jeśli dotyczy), tezę badawczą i cel badania, schemat badania, opis metodyki, podsumowanie znaczenia planowanych badań z podkreśleniem ich innowacyjności oraz określenie udziału własnego.

Informacja o terminie, miejscu i godzinie rozmowy została przesłana na adresy mailowe wskazane w procesie rekrutacji oraz w elektronicznym systemie rekrutacji (rekrutacja.sum.edu.pl).

Terminy i miejsca rozmów pobierz tutaj

Dane wysyłającego
Monika Mielcarz