Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej GO!PhD, która odbędzie się w dniach 22-24.11.2024 r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w formie hybrydowej.

Celem Konferencji jest wymiana doświadczeń i wiedzy z różnych środowisk naukowych. Doktoranci oraz Młodzi Naukowcy reprezentujący ośrodki akademickie z całego świata, będą mieli możliwość zaprezentowania wyników badań i wymiany własnych doświadczeń z zakresu onkologii klinicznej jak również eksperymentalnej. Proponowany zakres tematyczny Konferencji obejmuje następujące bloki: Onkologia, Choroby cywilizacyjne, Choroby genetyczne.

Prezentowane na Konferencji prace mogą być zarówno pracami badawczymi, opisami przypadków klinicznych, jak i pracami poglądowymi. Uczestnik dokonuje prezentacji prac na Konferencji w formie plakatu lub prezentacji multimedialnej. W ramach Konferencji obędą się sesje tematyczne prezentacji multimedialnych i sesja plakatowa.

Wszelkie informacje odnośnie Konferencji oraz rekrutacji zamieszczane są na stronie Facebook: https://www.facebook.com/people/Go-PhD-International-Conference/100089337701613/?locale=pl_PL

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres mailowy:

Dear Ladies and Gentlemen,

on behalf of the Board of the PhD Student Council and the Doctoral School of the Medical University of Lublin, we have the honor to invite you to the International Ccientific Conference GO!PhD, which will be held on 22-24.11.2024 at the Medical University of Lublin in a hybrid format.

The aim of the conference is to exchange experiences and knowledge from different scientific communities. The conference is targeted at Students, Doctoral Students, Doctoral School Participants and Young Scientists. The proposed scope of the conference includes the following thematic blocks: Oncology, Diseases of civilization, Genetic diseases.

The papers presented at the Conference can be either research papers, clinical case reports or review papers. The participant shall make a presentation of papers at the Conference in the form of a poster or a multimedia presentation. The conference will include thematic sessions of multimedia presentations and a poster session.

For more informations please visit the Facebook website: https://www.facebook.com/people/Go-PhD-International-Conference/100089337701613/?locale=pl_PL

If you have any questions, please send an e-mail to:

Dane wysyłającego
Justyna Janiszewska