Krajowa Reprezentacja Doktorantów serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach praktycznych online na temat: „Kilkaset stron? 4 artykuł? Czyli o rozprawie doktorskiej słów kilka”, które odbędą się 25.06.2024 r. o godzinie 16:30 w ramach projektu „Szkoły Doktorskie to nasza przyszłość!”.

Warsztaty poprowadzi mgr Barbara Pietrzyk-Tobiasz – doktorantka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, Zastępca Rzecznika Praw Doktoranta KRS, Przewodnicząca Biura Prawnego KRD.

Rejestracji dokonuje się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej: https://forms.gle/po6Udx3pzn4H2BDSA

Formularz rejestracyjny należy uzupełnić do 24.06.2024 r. do godziny 20:00.

***

The National Representation of Doctoral Students cordially invites you to participate in an to an online practical workshop on the topic: „Several hundred pages? 4 articles? Or a few words about the dissertation”, which will take place on June 25, 2024 at 4.30 pm as part of the project „Doctoral Schools are our future!”.

The workshop will be conducted by MA Barbara Pietrzyk-Tobiasz – PhD student at Maria Curie Skłodowska University in Lublin, Deputy Ombudsman of the KRS Doctoral School, Chair of the KRD Legal Office.

Registration is made via a form on the website: https://forms.gle/po6Udx3pzn4H2BDSA.

The registration form must be completed by June 24, 2024 at 8:00 pm.


Dane wysyłającego:
Patrycja Bagińska