Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej we współpracy z Uczelnianą Radą Samorządu Doktorantów Politechniki Śląskiej zaprasza na 7 Edycję konkursu z zakresu komunikacji naukowej – Three Minute Thesis® (3MT®). Śląska edycja konkursu odbędzie się w Gliwicach. Rejestracja do konkursu potrwa do 31.10.2024 r. eliminacje planowane  są 16 listopada 2024 r., natomiast finał w piątek, 29 listopada 2024 r. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Three Minute Thesis® (3MT®) to ogólnoświatowe przedsięwzięcie, którego format utworzono w 2008 roku i który wspierany jest przez Uniwersytet Queensland w Autralii. Konkurs jest skierowany do doktorantów wszystkich dyscyplin nauki, a jego uczestnicy mają 3 minuty na zaprezentowanie tematyki badawczej w sposób przystępny i ciekawy dla nienaukowej publiczności.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/konkurs-three-minute-thesis/.

Udział można zgłosić przez formularz rejestracyjny: https://www.polsl.pl/rjo7-cpn/rejestracja-three-minute-thesis/

Osoby zarejestrowane proszone są o informację na adres e-mail:


Dane wysyłającego:
Patrycja Bagińska