Szanowni Doktoranci,

Rada Samorządu Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu w Siedlcach serdecznie zaprasza do udziału w IV Siedleckim Forum Doktorantów, które odbędzie się w dniu 06.09.2024 r. w formie hybrydowej (stacjonarnie w budynku Uniwersytetu w Siedlcach, Wydziału Nauk Społecznych oraz w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy Google Meet). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wydarzenie ma na celu wymianę myśli, doświadczeń oraz wiedzy naukowej wśród doktorantów różnych dziedzin nauki i dyscyplin naukowych, jak również scalenie środowiska doktoranckiego. Wydarzenie stanowi sposobność do prezentacji osiągnięć badawczych doktorantów, a także postępów w realizacji prac doktorskich.

Rejestracja zgłoszeń potrwa do 31.07.2024 r. za pośrednictwem formularza na stronie internetowej: https://forms.gle/CToWZtV2w1xCgSQN9

Przesłanie abstraktu wystąpienia przygotowanego według wymagań edytorskich zamieszczonych na stronie internetowej:
https://szkoladoktorska.uws.edu.pl/images/SIEDLECKIE_FORUM_DOKTORANTOW/wymogi-edytorskie.pdf

na adres e-mail: do 18.08.2024 r.

Szczegółowe informacje dostępne będą pod adresem e-mail:


Dane wysyłającego:
Patrycja Bagińska