Szanowni Doktoranci,

Krajowa Reprezentacja Doktorantów zaprasza do wzięcia udziału  w procesie rekrutacji do projektu „Lokalny Ambasador Praw Doktoranta 2.0” organizowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach zadania publicznego „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego” w 2022 r.

W ramach projektu powołanych zostanie 10 Lokalnych Ambasadorów Praw Doktoranta. Projekt Lokalny Ambasador Praw Doktoranta 2.0 to odpowiedź na realne potrzeby doktorantów, chcących poszerzać swoją wiedzę w zakresie praw i obowiązków doktorantów.

Lokalni Ambasadorzy przed przystąpieniem do realizacji powierzonych zadań uzyskają niezbędną wiedzę od ekspertów. Wezmą udział w szeregu szkoleń prowadzonych przez praktyków, prawników oraz pracowników sektora szkolnictwa wyższego.

Szkolenia przeprowadzone będą stacjonarnie w dniach 9-11 września 2022 r.
w Toruniu. Udział w szkoleniach jest obowiązkowy. Organizator zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie uczestnikom szkoleń. Organizator nie zwraca kosztów podróży.

Rekrutacja trwa do dnia 07.08.2022 r.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://szkolydoktorskie.uwb.edu.pl/nsip/2022/07/25/lokalny-ambasador-praw-doktoranta

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem .