Szanowni Doktoranci Szkoły Doktorskiej

Szkoła Doktorska SUM wraz z Centrum Transferu Technologii SUM we współpracy z Narodowym Centrum Nauki zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone ofercie konkursowej i trybie oceny wniosków w NCN, które odbędzie się on-line w dniu 04 kwietnia 2022 r. od godz.  10:00 do godz. 13:00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników (do 50 osób), decyduje kolejność zgłoszeń.

Doktoranci zainteresowani udziałem w szkoleniu proszę o  zgłoszenie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie przesłany link do rejestracji.

Przypominam, że zgodnie z Regulaminem Szkoły Doktorskiej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach doktorant zobowiązany jest do ubiegania się o fundusze zewnętrzne na realizację zadań badawczych. Udział w szkoleniu pozwoli na poszerzenie wiedzy z zakresu niniejszego wnioskowania.

prof. dr hab. n. med. Agata Stanek

Dyrektor Szkoły Doktorskiej SUM