Komunikat Dyrektora Szkoły Doktorskiej w sprawie prowadzenia badań naukowych przez doktorantów

Szanowni Doktoranci,

w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, biorąc pod uwagę Zarządzenie nr 42/2020 z dnia 11.03.2020 r.  z późn. zm JM Rektora SUM w sprawie przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov -2 wśród członków Wspólnoty Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz komunikaty Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Środowiskowe Wytyczne w związku z częściowym przywracaniem działalności Uczelni z dnia 18.05.2020 r., uprzejmie informuję, że zawieszenie zajęć dydaktycznych i ich realizacja z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość nie ogranicza prowadzenia przez doktorantów badań naukowych.

Prowadzenie badań naukowych powinno odbywać się w warunkach bezpiecznych, uwzględniających bieżący stan zagrożenia dla zdrowia przy użyciu wymaganych środków ochrony osobistej.

prof. dr hab. n med. Katarzyna Mizia-Stec
Dyrektor Szkoły Doktorskiej SUM